Wójcik Fashion S. A. _4

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!!!

SZUKAMY CIEBIE !!!- jeśli Masz zdolności manualne i chęć do pracy.

WÓJCIK FASHION Spółka Akcyjna

Wójcik to polska marka odzieży dziecięcej, dobrze znana dzisiejszym rodzicom i samym dzieciom.

Historia firmy sięga 1987 roku.

Wójcik to pewna marka pracodawcy. Nasza polityka personalna opiera się na założeniu, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie.

Pracownik Produkcyjny - praca na szwalni

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Pszczyna, Oświęcim, Kety, Cieszyn, Skoczów)

Opis stanowiska:

  • Szycie krótkich lub długich serii odzieży z wykrojonych materiałów.
  • Szycie poszczególnych sztuk odzieży od początku do końca, tj. od otrzymania przygotowanych części materiału aż do wykończenia uszytej sztuki garderoby.
  • Szycie mankietów, kołnierzy, naszywanie ozdób, wszywanie materiałów oraz wykonywanie prac wykończeniowych, np. ręczne podszywanie podszewek, przyszywanie guzików, robienie dziurek do nich, wykańczanie dolnych krawędzie wyrobów, przyszywanie etykiet.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn krawieckich.

Naszym Pracownikom proponujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę na pełny etat,
  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.