Pracownik produkcyjny / operator

Entra Sp. z o.o.

Juszkowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Entra to producent wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, znanych i docenianych przez architektów i projektantów wnętrz.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny / operator.

Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem w zawodzie operatora jak i osób, które wymagają wstępnego przeszkolenia.

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn technologicznych (przeszkolenie osób bez doświadczenia)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (na początek okres próbny),
  • atrakcyjny system premiowania,
  • pracę w stałym systemie godzin (od 7.00-15.05),
  • jedna zmiana,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - awans,

Prezentacja firmy

Entra jest producentem wysokiej jakości drzwi wewnętrznych i zewnętrznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji