Pracownik produkcyjny (montaż okien) – Język Niemiecki

Instarter

Niemcy, zagranica

Instarter

Od: Instarter
Miejsce pracy: Niemcy
Instarter

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne

Poszukujemy stolarzy i szklarzy z doświadczeniem do stałej pracy przy budowie i konstrukcji okien.

Zadania i wymagania:

  • Budowa i montaż konstrukcji elementów drewnianych/szklanych w firmie produkującej okna
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy stolarza/szklarza - min. 1 rok
  • Prawo jazdy kat. B (dojazd do Niemiec we własnym zakresie)
  • Motywacja, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdu niezwłocznie

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w polskiej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Niemczech
  • Umowę o pracę, w tym pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie
  • Organizacja wyjazdu oraz załatwianie wszystkich formalności
Instarter