Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz ciekawych zadań w przyszłościowej branży Energetyki Wiatrowej wykorzystaj szansę i dołᶏcz do naszego zespołu w Warszowicach k/ Żor jako

Wymagania

w naszym oddziale spόłki cόrki, EUROS Polska Sp. z o.o

Obowiᶏzki:

  • Stanowisko Laminater
  • Budowa łopat do turbin wiatrowych w technologii infuzji prόżniowej oraz laminatu ręcznego
  • Wyk ładanie materiałow w formach produkcyjnych
  • Laminowanie warstw tkanin
  • Łᶏczenie oraz sklejanie elementόw kompozytowych
  • Szlifowanie powierzchni
  • Prace lakiernicze
  • Rozpoznanie odchyleń w procesie produkcyjnym oraz informowanie przełożonych o odchyleniach
  • Dobra organizacja i zdyscyplinowane podejście do pracy

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i suwnic mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenie z zakresu budowy oraz konstrukcji łopat przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników EUROS z Działu Konstrukcyjnego uprawniające do wykonywania funkcji laminatera na produkcji

Prezentacja firmy

EUROS jest wiodącym niezależnym światowym producentem oraz dostaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne