Pracownik produkcyjny do obsługi pieca_Nasutów lub Lublin

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, Nasutów, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin, Nasutów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta- firmy z branży produkcyjnej- pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy w Lublinie lub Nasutowie na stanowisku:

Pracownik produkcyjny do obsługi pieca

 Nr ref: piec/lubelskie/2014

 Obowiązki:

  • wykonywanie prac związanych z obsługą pieca wypalającego siatkę;
  • impregnacja siatki;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach na analogicznym lub podobnym stanowisku;
  • Posiadanie podstawowej wiedzy mechanicznej / wykształcenie mechaniczne;
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz;
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie pracy 3-zmianowej w  godz. 6-14, 14-22, 22-6;
  • Siła fizyczna - mile widziana;
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji- zatrudnienie w oparciu o umowę za pośrednictwem agencji;
  • 2 tygodniowe szkolenie przygotowujące do pracy na umowę zlecenie ze stawką godzinową 7,36 netto - wynagrodzenie płatne pod warunkiem zaliczenia szkolenia;
  • Po przeszkoleniu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stawką 1500zł netto/m-c

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.