Pracownik Produkcyjny dla Kobiet i Mężczyzn - 13,00 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Kruibeke, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Kruibeke

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyny produkcyjnej
  • dbanie o ciągłość produkcji
  • napełnianie pustych kapsułek do kawy
  • zbieranie pełnych kartonów i ustawianie ich na paletę

NASZE OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie jako operator przy produkcji (mile widziana branża spożywcza)
  • wykształcenie minimum średnie
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawkę 13,00 euro/h brutto + dodatek zmianowy
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • zorganizowanie zakwaterowana oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Angelika Selwuch
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 506 561 723, +48 504 862 601
a.selwuch@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy