Pracownik produkcyjny - branża aluminiowa

COLOREX SYSTEM sp. z o.o.

Kraków (Nowa Huta), małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży aluminiowej zatrudni:
- pracownika produkcji odpowiedzialnego za prowadzenie prac na obrabiarkach mechanicznych do profili aluminiowych (piła, frezarka, wiertarka etc.)

Oferujemy ciekawą i stabilną pracę w Krakowie (Nowa Huta)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Wymagania

- doświadczenie w branży - minimum 3 lata (może być w branży pokrewnej np. produkcja stolarki aluminiowej, konstrukcji aluminiowych)

- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

COLOREX SYSTEM sp. z o.o. w Krakowie <br/>Produkcja profili aluminiowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji