Pracownik produkcyjno - magazynowy

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gryfino, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Gryfino

OBOWIĄZKI

  • rozładunek i załadunek towaru
  • stała kontrola nad stanami magazynowymi
  • dbanie o zachowanie porządku w magazynie
  • opcjonalnie pomoc pracownikom linii produkcyjnej
  • inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • motywacja oraz chęć do pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 16 złotych brutto na godzinę
  • premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • odzież roboczą
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy