Pracownik produkcyjno-handlowy

KOLCZYKOWA Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjno-handlowa zajmująca się produkcją kolczyków dla zwierząt hodowlanych poszukuje osoby do pracy w biurze produkcyjnym w Kielcach.

Zakres obowiązków:
• prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą biura
• przyjmowanie oraz obsługa klientów
• wprowadzanie i monitorowanie zamówień do systemu komputerowego
• realizacja zamówień (obsługa urządzenia znakującego kolczyki)
• przygotowywanie oraz pakowanie wysyłek
• przygotowywanie raportów oraz zestawień

Oferujemy:
• ciekawą i pełną możliwości rozwoju stałą pracę w solidnej firmie
• dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
• pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

Oczekiwania:
• odpowiedzialność i samodzielność oraz dobra organizacja pracy, zdolność do samodzielnego działania
• wysoka motywacja do pracy
• doskonałe umiejętności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
• umiejętność samodzielnego organizowania zadań i czasu
• znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych

Mile widziane:
• doświadczenie handlowe

Prezentacja firmy

Kolczykowa sp. z o.o. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji