Pracownik produkcyjno-handlowy

KOLCZYKOWA Sp. z o.o.

Biłgoraj, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma produkcyjno-handlowa z branży rolniczej pilnie poszukuje osoby do pracy w biurze produkcyjnym.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą biura oraz przyjmowaniem klientów
  • przyjmowanie oraz obsługa zamówień, reklamacji od klientów
  • składanie pudełek
  • przygotowywanie oraz pakowanie wysyłek
  • wprowadzanie i monitorowanie zleceń klientów do systemu komputerowego
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień
  • obsługa urządzenia znakującego

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną możliwości rozwoju stałą pracę w solidnej firmie
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

Wymagania

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i samodzielność oraz dobra organizacja pracy, zdolność do samodzielnego działania
  • wysoka motywacja do pracy
  • doskonałe umiejętności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
  • umiejętność samodzielnego organizowania zadań i czasu
  • znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych

Mile widziane:

  • wykształcenie rolnicze
  • doświadczenie handlowe w rolnictwie
  • doświadczenie w doradztwie agrotechnicznym

Prezentacja firmy

Kolczykowa sp. z o.o. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo