Pracownik Produkcji

Work Service Express.

Żory, śląskie

Miejsce pracy: Żory

Work Service Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji
zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta w Żorach poszukuje kandydatów
zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji

OPIS STANOWISKA
- produkcja tłumików samochodowych
- kontrola jakości
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

OFERUJEMY:
- kompleksowe wdrożenie i przeszkolenie
- umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia
- stabilną pracę w znanej firmie produkcyjnej

WYMAGANIA:
- absolwenci szkół zawodowych, technicznych lub ogólnokształcących
- motywacja do nabycia nowych umiejętności
- zdolności manualne
- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi suwmiarki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.