ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy już po pół roku
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • Przejrzystą ścieżkę kariery - możliwość awansu już po 3 miesiącach
  • Benefity: Multisport, grupowe ubezpieczenie PZU, Medicover - prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne, kupony zniżkowe
  • Dofinansowanie posiłków przez pracodawcę
  • Darmowy transport z Kędzierzyna-Koźla, Zdzieszowic, Leśnicy; dogodny dojazd linią 27 ze Strzelec Opolskich

Wymagania:

  • Motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia
  • Zdolności manualno-zręcznościowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie na produkcji nie jest wymagane

Zadania:

  • Obróbka komponentów do branży motoryzacyjnej, kontrola jakości, proste prace montażowe
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów, czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Praca przy produkcji półosi napędowych
  • Pakowanie gotowych produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials