Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla jednego ze swoich Klientów na terenie Pabianic poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko:  

pracownik produkcji

Nr ref.: 37756
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Zduńska Wola

Zakres obowiązków:
  • praca zgodnie z normami na danym stanowisku
  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP

Oczekiwania:

 Jeśli masz zdolności manualne i chęci do pracy. Ta oferta jest własnie dla Ciebie!

Oferta:
  • bezpłatny transport
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w stabilnej Firmie
  • premie uznaniowe
  • praca w systemie 3-zmianowym

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail
Zapisz mnie

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi