Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Żarów

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa maszyn na hali produkcyjnej, wstępna kontrola jakości produktu oraz raportowanie wyników produkcji w systemie zakładowym.

WYMAGANIE

Na danym stanowisku oczekujemy od Ciebie zdolności manualnych, gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz umiejętności pracy w zespole. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki. Oferujemy bezpłatny transport do miejsca pracy ze Świdnicy, Strzegomia oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy odzież roboczą oraz szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.