Pracownik produkcji

Max Power Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - operator maszyn

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:
Prawidłowe wykonywanie wszystkich powierzonych zadań
Produkcja oraz kontrola jakości plastikowych komponentów do branży automotive

Oferujemy:
Pracę w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę
System pracy trzyzmianowy
Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

Wymagania

Wymagania:
Chęci do pracy
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji.

Więcej informacji: 508 047 439

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji