Oleofarm Sp. z o.o.
Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.
Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Wrocław
Region:

PPROD/W/2019

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn i urządzeń;
  • Banderolowanie, etykietowanie i foliowanie oraz pakowanie wyrobów gotowych;
  • Realizacja planów produkcyjnych;
  • Usuwanie podstawowych awarii, dbałość o powierzony sprzęt – udział w prewencji.

Wymagania:

  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Książeczka dla celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć do wyrobienia we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w systemie 3-zmianowym;
  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracę przy nowych technologiach i projektach inwestycyjnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.