Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Wrocławia poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

- Prace polegające na produkcji drobnych elementów z branży medycznej
- kontrola jakościowa produktów

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- pracę od poniedziałku do piątku w 2-zmianowym systemie;
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na terenie Wrocławia: 10 min. jazdy autobusem od centrum;
- możliwość dojazdu transportem pracowniczym ze Strzegomia
- szkolenia pod okiem doświadczonych pracowników.

Wymagania

Wymagania:
- wysokie zdolności manualne (praca z drobnymi elementami);
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub znajomość specyfiki w tej branży
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym;
- brak przeciwwskazań do pracy w pozycji stojącej
- gotowość do podjęcia pracy w sterylnych warunkach

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji