Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Wrocławia (Psie Pole), poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 23748
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn;
  • kontrola jakości produktów;
  • czynności związane z pakowaniem gotowego produktu

Oczekiwania:
  • doświadczenie na produkcji mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • zdolności manualne

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość stałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)