Conkret Sp. j.

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowiska:

Pracownik Produkcji

Od: Conkret Sp. j.
Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo, Chełmża

ZAPEWNIAMY DOJAZD NA TRASIE CHEŁMŻA – WIELKIE RYCHNOWO

(CHEŁMŻA-PLUSKOWĘSY-ZALESIE-KIEŁBASIN-MLEWO-MLEWIEC-WIELKIE RYCHNOWO)

Zakres obowiązków:

  • praca na stanowisku produkcyjnym
  • pakowanie wyrobów
  • sortowanie folii przy taśmie sortowniczej
  • praca na stanowisku recyklingu

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, 4 brygady)
  • zdolności manualne
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i energia w działaniu
  • dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pakiet świadczeń zdrowotnych
  • pakiet świadczeń sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomoca opcji "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.