Seito Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Warszawa

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Aktualnie poszukujemy PRACOWNIKÓW PRODUKCJI do naszego oddziału na TARGÓWKU.

Do współpracy zapraszamy Panie i Panów, osoby szukające stabilnego zatrudnienia jak i studentów i uczniów zainteresowanych pracą w okresie wakacyjnym.

ZADANIA:

  • Pakowanie produktu gotowego w kartony
  • Paletyzowanie produktu
  • Przygotowywanie taśm do materiałów potrzebnych do produkcji pieluszek
  • Dbałość o jakość produktu zgodnie ze standardami firmy
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, paczki świąteczne, konkursy z nagrodami)
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w systemie 3-zmianowym

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym (dyspozycyjność w tygodniu i w weekendy)
  • Zdyscyplinowanie i sumienność
  • Mile widziany status ucznia lub studenta
  • Przestrzegania zasad i przepisów BHP
  • Nie wymagamy doświadczenia!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj i prześlij już teraz swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.