Opis stanowiska pracy

Firma znajduje się w miejscowości Venlo, przy Faunalaan 50. Nowa lokalizacja pełna jest udogodnień dla potencjalnych pracowników – pralnie, siłownia czy tenis oraz w pełni wyposażona kantyna zachęcają do spróbowania świeżych ziół przy darmowej kawie czy herbacie. Dla pracowników przygotowany jest także ciepły posiłek.

Stawka i godziny pracy:
Początkowo jest to 9.23e brutto / po 3 miesiącach stawka wzrasta do 10.00e brutto.
Na ten moment są dwie zmiany - poranna od 7:00 lub popołudniowa od 16:00.
W nadchodzącym sezonie letnim jest możliwe że czas pracy w poszczególne dni wyniesie 12 godz. (jest to uzależnione od ilości zamówień, które danego dnia wpływają na zakład)

Obowiązki:
Do zadań pracowników należy między innymi odważanie odpowiedniej ilości ziół (tolerancja ok. 5g w zależności od danego produktu). Po zważeniu produkt odkładany jest w wyznaczone miejsce na taśmie produkcyjnej, a następnie jest pakowany przez maszynę. Na końcu linii gotowy produkt przenoszony jest ręcznie do skrzynek oraz układany na paletach przez pracowników.
Stanowiskiem niezautomatyzowanym jest stół przy którym znajduje się 8 stanowisk pracy. Zioła na tym stanowisku pakowane są do pudełek. Po spakowaniu przenoszone są ręcznie przez pracowników na sąsiednią linię, która obsługiwana jest przez jedną wyznaczoną osobę. Zadaniem pracownika tej linii jest umieszczenie opakowań w taki sposób, aby mogły one zostać łatwo zamknięte przez maszynę zgrzewacza.

Wymagania

Wymagania BHP:
Przed rozpoczęciem pracy (dotyczy to także wyjść na przerwę), każdy pracownik jest zobowiązany do umycia dłoni specjalnym żelem dezynfekującym, umieszczonym w kilku miejscach na hali.
Pracownicy zobowiązani są również do noszenia czepka ochronnego, który zapobiega wpadaniu włosów do pakowanego produktu oraz gumowych rękawiczek, obie te rzeczy również są dostępne w kilku miejscach na hali.
Ze względu na przepisy zabrania się noszenia biżuterii typu kolczyki, pierścionki itp., mocnego makijażu oraz wszelkiego rodzaju zdobień paznokci (typu hybrydy, tipsy itp.)
W razie jakiegokolwiek przeziębienia czy choroby należy skontaktować się z kierownikiem zakładu.

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji