Pracownik produkcji

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Odbiór zestalonej masy do worków, pakowanie towarów,
  • Praca przy maszynach i urządzaniach w ruchu,
  • Uczestnictwo w transporcie surowców i produktów oraz innych elementów wyposażenia i pomocniczych,
  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Praca przy maszynach i urządzeniach w ruchu,
  • Czyszczenie maszyn, urządzeń oraz instalacji.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie (mile widziane wykształcenie związane z produkcją żywności),
  • Doświadczenie zawodowe w branży cukierniczej będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjność i zdyscyplinowanie (gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym i/lub weekendowym),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych,
  • Wskazane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet szkoleń zawodowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.