Orienta Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świętochłowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy

Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr

13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co

pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, producenta materiałów meblowych, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

                                               PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

Obsługa maszyn produkcyjnych

Obsługa maszyn szlifierskich oraz wiertarki stolarskiej

Kontrola jakości wykonywanych elementów

Dbanie o czystość narzędzi oraz stanowiska pracy

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Udział w szkoleniach produktowych

Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Umiejętność pracy w zespole
Wykształcenie min. zawodowe

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.