Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sulechów

OBOWIĄZKI

  • szycie pokrowców mebli tapicerowanych
  • obsługa maszyny do szycia
  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • doświadczenie na stanowisku związanym z szyciem
  • umiejętność obsługi maszyny do szycia
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • doświadczenie w szyciu tapicerki meblowej będzie dodatkowym atutem
  • nasza oferta skierowana jest do wszystkich sumiennych osób, bez względu na płeć

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie po okresie próbnym
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.