Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Strzelin

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa linii produkcyjnej, wstępna kontrola jakości produktu, montaż oraz pakowanie plastikowych części wyposażenia samochodu.

WYMAGANIA

Na danym stanowisku oczekujemy od Ciebie zdolności manualnych i podstawowej znajomości obsługi komputera. Ponadto wymagamy zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie będzie składać się z części podstawowej w wysokości 2040 złotych brutto oraz premii do 220 brutto złotych miesięcznie. Dodatkowo za wszystkie nadgodziny zapłacimy 100% od podstawowego wyliczenia wynagrodzenia. Zapewniamy prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Najlepszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.