Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stryków

Nr ref.: PP/Łódź_Piotrkowska/082016/ML

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik Produkcji.

Bezpłatny transport z Łodzi.

Nasza oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na etat u Klienta
  • bogaty pakiet socjalny (karta Lunch 200 zł netto dodatkowo, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)
  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi
  • karta Multisport
  • stała opieka Konsultanta
Zadania:
  • przewóz surowców na produkcję za pomocą wózka widłowego
  • obsługa maszyn
  • rozliczanie procesów produkcyjnych w Raportach
Nasze oczekiwania:
  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub chęć ich wyrobienia
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: