ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Stary Gostków, Poddębice, Łęczyca, Kutno, Ozorków

Zadania:
• Produkcja wyrobu gotowego zgodnie z wytycznymi (specyfikacją)
• Kontrola wyrobu gotowego (wizualna i funkcjonalna)
• Obsługa maszyn (wymiana materiałów, czyszczenie, regulacje)
• Dbanie o utrzymanie ruchu produkcyjnego i przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:
• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Motywacja i chęci do podjęcia pracy
• Gotowość do pracy zmianowej (6-18,18-6) w systemie czterobrygadowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Dodatki do wynagrodzenia (dofinansowanie do posiłków, itp.) oraz dostęp do benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna MEDICOVER, dodatkowe ubezpieczenie PZU, itp.)
• Darmowy transport pracowniczy (m.in. Łódź, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)
• Pracę w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials