Randstad Polska Sp.z o.o. jest liderem w branży pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy z branży drukarskiej w Starachowicach poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Nr ref.: 41529
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:

  •  miesięczne umowy o pracę tymczasową - wszystkie składki i płatny urlop
  •  praca na 1/2 etatu (3 zmiany, IV brygady)
  •  wypłata zawsze na czas
  •  zdobycie doświadczenia

Oczekiwania:

  •  masz chęć do pracy
  •  potrafisz się zaangażować
  •  jesteś dyspozycyjny

Oferta:
  •  umowę o pracę na czas określony, 1/1 etat
  •  pracę w renomowanej firmie
  •  atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)