Opis stanowiska pracy

Zadania:

praca przy produkcji elastycznych izolacji technicznych

obsługa zaawansowanych urządzeń produkcyjnych (walec, ekstruder, piec lub kontrola jakości)

Udział w projektach poprawy efektywności i rozwiązywaniu problemów w procesie produkcji

Dbałość o odpowiednią jakość produktów

Ciągły rozwój własnych umiejętności

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość podnoszenia kwalifikacji

atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

pakiet świadczeń socjalnych

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Armacell Poland sp. z o.o.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenie minimum zawodowe

motywacja do pracy i dyspozycyjność

rzetelność i odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków

gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

Prezentacja firmy

Armacell jest światowym liderem w produkcji elastycznych izolacji techn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne