Aktualnie dla naszego Klienta, lidera w branży drobiarskiej, szukamy osób do pracy  na stanowisko

pracownik produkcji

Nr ref.: 37924
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Zakres obowiązków:

 - rozbiór drobiu

- obróbka poubojowa drobiu

- pakowanie drobiu

- przenoszenie towarów

Oczekiwania:

- aktualna książeczka SANEPID
- dyspozycyjność do pracy na pełen etat (poniedziałek - piątek, czasami również soboty)
- punktualność
- duża motywacja do pracy
- uczciwość i zaangażowanie

Oferta:

- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE akordowe uzależnione od efektywności pracy (1700- 2700 zł miesięcznie NA RĘKĘ !)
- stabilną pracę na cały etat
- umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, pełne świadczenia)
- opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy

- pracę po 8h dziennie w przedziale czasowym 6.00 - 17.00

Miejsce pracy: Tchórzowa (pomoc w organizacji transportu)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)