Pracownik Produkcji

hrs24.pl

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

witamy,

poszukujemy osoby do pracy na produkcji z doświadczeniem lub chętne do przeszkolenia. Praca dotyczy głównie branż produkcyjnej przemysłowej automotive. Praca stanowiskowa w zależności od umiejętności i doświadczenia (stal, drewno, plastik), przy obsłudze maszyn, taśmie, pakowaniu, kontroli jakości. Praca w systemie zmianowym-najczęściej pierwsza zmiana.

Wymagania

Oczeujemy sumienności i zaangażowania. Oczywiście umiejętność i doświadczenie na danym stanowisku jako plus. Punktualność, przestrzeganie zasad BHP, pracowitość to wystarczy by z nami pracować.

Prezentacja firmy

Witamy, zajmujemy się rekrutacją, doradztwem i szkoleniami. Pomag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie jakościowe, ilościowe, dodatki pracownicze, opieka medyczna, karta Multisport i inne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta