Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy kobiety na stanowiska produkcyjne,

OBOWIĄZKI:

  • bsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wstępna kontrola jakości produktu.

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy, zaangażowanie,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, wytłaczania uszczelek gumowych
  • dobra organizacja pracy,
  • sprawność fizyczna, manualna.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • Pracę w systemie III zmianowym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dojazd z Bielska oraz Czechowic zapewniony

W dokumentach aplikacyjnych podaniu prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133, pozycja 883)

Prezentacja firmy

Trelleborg jest światowym koncernem przemysłowym, o ugruntowanej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Rolnictwo, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne