Opis stanowiska pracy

  • praca na linii produkcyjnej,
  • sortowanie produktów,
  • pakowanie wyrobów gotowych.

Wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
  • dyspozycyjność do pracy na zmiany.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na pełen etat,
  • szeroki pakiet socjalny: kartę Multisport, posiłki w trakcie pracy itp.,
  • różnorodne możliwości rozwoju
  • pracę w przyjaznym zespole.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji