Opis stanowiska pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:

  • Pakowanie towaru przy linii produkcyjnej.
  • Sprawdzanie jakości produktów.
  • Sporządzanie raportu z przeprowadzonej kontroli.
  • Prace porządkowe oraz pomocnicze na produkcji.

Wymagania:

  • Zdolności manualne.
  • Precyzja i dokładność.
  • Zaangażowanie.
  • Dobry stan zdrowia.
  • Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową.
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju, awansu.
  • Pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).
  • Możliwość otrzymania premii i dodatków.
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna) po okresie próbnym.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz.

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne