Opis stanowiska pracy

Szukamy pracowników do pracy na obszarze Saksoni, Drezna, Oschatz.

Oferujemy dobre zarobki, uczciwe warunki pracy oraz stałe zakwaterowanie.

Rozmowy kwalifikacyjny bedą prowadzone rownież w Polsce na terenie województwa dolnośląskiego lub/oraz lubuskiego.

Wymagania

Zadania:

  • pakowanie materacy
  • odbiór towaru
  • kontrola towaru, czy nie ma uszkodzeń w transporcie
  • magazynowanie towaru we wskazanym miejscu

Wymagania:

  • warunek konieczny: minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • uczciwość, rzetelność
  • gotowość do pracy w Niemczech od zaraz
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - umowa z niemieckim pracodawcą
  • uczciwe wynagrodzenie, według taryfy iGZ/DGB
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  • umowa na czas nieokreślony
  • 24-30 dni urlopowych (w zależności od stażu pracy)
  • wyposażenie ochronne/ubranie robocze
  • wsparcie naszych pracowników w koordynowaniu zatrudnienia

Prezentacja firmy

Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH jest firmą z wieloletnim doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne