In Temporis Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: różne regiony (Niemcy)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta z Niemiec, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn do obróbki blachy CNC np. giętarek, które sztancują otwory;
- Wkładanie arkuszy blachy do maszyny oraz wyjmowanie sprofilowanych blach i wyciętych elementów;
- Składanie metalowych skrzynek na listy z gotowych podzespołów.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym;
- Dobra kondycja fizyczna;
- Staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
- Mile widziane doświadczenie i umiejętność obsługi maszyn do obróbki CNC;
- Mile widziane własne auto na wyjazd;
- Mile widziana co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Niemiecką stawkę godzinową;
- Opiekę koordynatora;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem;

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.