Randstad Holding nv jest jedną z największych firm doradztwa personalnego na świecie. Systematycznie rozbudowuje swoją strukturę i aktualnie prowadzi działalność w ponad 40 krajach na całym świecie.

W Polsce jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR i pierwszą agencją pracy tymczasowej, która uzyskała certyfikat jakości ISO 9000. Współpracujemy z największymi firmami na rynku i codziennie wspieramy naszych klientów w procesach zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji i selekcji pracowników, development i assessment center oraz outsourcingu kadr i płac.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 22877
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom i okolice

Zakres obowiązków:
  • praca na linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn
  • kontrola procesu wytłaczania
  • udział w poszczególnych etapach produkcji

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową (z pełnym ZUS)
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • praca w rozwijającej się firmie
  • praca od marca do grudnia
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • terminowe wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)