Opis stanowiska pracy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.

Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem w pracach przy produkcji do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: PRUSZKÓW

 OPIS  STANOWISKA

  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Obsługa i ustawianie maszyn do produkcji (BELOWNICA, NAWIJARKA)
  • Kontrola zgodności wyrobów z normami technicznymi

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. Zawodowe lub Średnie TECHNICZNE
  • wysoka dyscyplina pracy, zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy II zmianowej (poniedziałek-piątek)

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej- podczas okresu próbnego
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 2000zł- 2600zł miesięcznie);
  • stabilne zatrudnienie
  • SYSTEM PRACY II -zmianowy od 6.00 do 14.00 i 10.00-20.00- Pon.-Pt.

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V.

* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne