Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

• Podawanie i pakowanie produktów,

• Kontrola jakości produktów,

• Napełnianie opakowań masą,

• Czynności pomocnicze na linii produkcyjnej.

Wymagania

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

• Chęci do pracy w systemie zmianowym,

• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

• Książeczki Sanitarno-Epidemiologicznej.

Oferujemy:

• BEZPŁATNY DOJAZD DO MIEJSCA PRACY!

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

• Stawkę dzienną: 10,50 zł/h brutto, stawkę nocną: 13 zł/h brutto + premia frekwencyjna oraz uznaniowa.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji