Randstad Polska (nr rej. 47) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej  poszukujemy zmotywowanych osób na stanowsko

pracownik produkcji

Nr ref.: 14327
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • prace pomocnicze na produkcji przy taśmach
  • przygotowywanie dodatków do żywności
  • pakowanie wyrobów gotowych

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • książeczka sanepidu
  • doświadczenie w branży spożywczej przy produkcji mile widziane

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia ( od 12,95 do 15,57  zł brutto/h w zależności od stanowiska pracy)
  • 3 zmiany

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)