PRACOWNIK PRODUKCJI

Labo Print S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  •  docinanie wydruków reklamowych,
  •  oczkowanie wydruków,
  •  pakowanie i kontrola jakości

Wyżej wymienione czynności pracownik będzie wykonywał po przebytym szkoleniu stanowiskowym.

Wymagania

  •  dyspozycyjność,
  •  sumienność i dokładność,
  •  umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  •  pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  •  stałe zatrudnienie - umowa o pracę,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  pracę na nowoczesnym sprzęcie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ ".

Prezentacja firmy

LABO PRINT S.A. jest spółką giełdową działającą w branży reklamow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Inne