Dla naszego Klienta, producenta gum do żucia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 29801
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • praca przy linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości produktów
  • pakowanie
  • proste czynności manualne

Oczekiwania:
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)