Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIKA PRODUKCJI (od zaraz)

pracownik produkcji

Nr ref.: 40053
Praca stała
Lokalizacja: Plewiska

Zakres obowiązków:
  • praca na produkcji przy nieskomplikowanych maszynach
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • obsługa maszyn

Oczekiwania:
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • dyspozycyjność (do pracy 3 zmianowej)
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • dobra organizacja pracy własnej
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferta:
  • umowa o pracę
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazna atmosfera w pracy i młody zespół
  • praca na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
  • dodatkowe benefity: karta multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)