Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta  z branży oświetleniowej poszukujemy pracowników na stanowisko- pracownik produkcji 

Pracownik produkcji

Nr ref.: 32005
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:

 Główne zadania:

  • -montaż komponentów i kontrola jakości
  • -pakowanie produktów

Oczekiwania:
  •  mile widziane doświadczenie na produkcji 

Oferta:
  •  - umowę o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe
  • - zatrudnienie od zaraz
  • - możliwość rozwoju

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail
Zapisz mnie

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi