Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla jednego ze swoich Klientów -  Lumileds w Pabianicach poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 33661
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • montaż drobnych elementów
  • kontrola jakość produkowanych wyrobów
  • pakowanie
  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP

Oczekiwania:
  • dobry wzrok
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zepole
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym

Oferta:
  • umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej Firmie
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)