Gi Group Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Ozorków, Łęczyca, Aleksandria, Zgierz, Emilia, Leśmierz, Stary Chrząstów, Florentynów

Zadania:

  • praca na dziale akrylu lub złączek
  • natrysk formy akrylowej i wałkowanie
  • wycinanie otworów, obcinanie obrzeży wanien i brodzików
  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej: maszyny formujące, frezujące, spawarki czy myjki
  • obsługa elektronarzędzi

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • rzetelne i prawidłowe wykonywanie czynności w toku produkcji
  • praca zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym, w tym również w 1-2 soboty w miesiącu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie 2700 zł brutto podstawy
  • dodatek za pracę w kombinezonie na dziale akrylu ok. 500 zł brutto miesięcznie
  • po okresie próbnym podstawa 2900 zł brutto+ do 10% premii
  • wysoki dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • bogaty pakiet socjalny: karty przedpłacone na święta, karnety na basen, do kina, kasa zapomogowo-pożyczkowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji dla dzieci
  • miejsce pracy: Ozorków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.