LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Otwock, Glinianka, Mińsk Mazowiecki, Łomianki, Mościska
Nr ref.: 0014078
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

W zależności od stanowiska:

  • Pakowanie produktu, ocena jakości opakowania oraz jego zgodności z obowiązującymi wytycznymi;
  • Przemieszczanie palet z produktem, owijanie, stretchowanie;
  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne mechaniczne, elektromechaniczne;
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń w firmie produkcyjnej będzie mile widziane;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Różne stanowiska pracy zależne od kwalifikacji zawodowych;
  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Praca w systemie 4 brygadowym;
  • Wynagrodzenie zależne od stanowiska i kwalifikacji oraz dodatki do podstawy;
  • Dofinansowanie dojazdów do miejsca pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju.

Miejsce pracy: okolice Otwocka

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.