Opis stanowiska pracy

Jeśli nie obawiasz się ciężkiej i brudnej pracy nagrodzonej godną płacą w firmie z bogatym pakietem dodatkowych benefitów ta praca jest dla Ciebie.

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub produkcyjnej mile widziane,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (minimalny stopień)
  • Umiejętność pracy z cęgami (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze + premia),
  • Pakiet świadczeń socjalnych w ramach funduszu socjalnego oraz programu „Consolis dla Rodziny”,
  • Mozliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,
  • Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju wewnątrz firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

CONSOLIS Polska <br/> <br/>to firma z dużym doświadczeniem, zajmująca si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
premie, socjalne, pewny pracodawca
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji