Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik produkcji

Nr ref.: 39865
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:
  • praca na produkcji przy nieskomplikowanych maszynach
  • obsługa maszyn

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferta:
  • umowa o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy)
  • comiesięczna premia
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazna atmosfera w pracy i młody zespół
  • praca na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
  • dodatkowe benefity: karta multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)