Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Oborniki, Szamotuły, Połajewo, Obrzycko, Rogoźno, Murowana Goślina

OBOWIĄZKI

  • szlifowanie krawędzi blach płaskich szlifierkami pneumatycznymi i elektrycznymi
  • cięcie oraz gięcie blach zgodnie z wytycznymi
  • współpraca z zespołem
  • inne prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane kierunki techniczne)
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy lub suwnice
  • dokładność i staranność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • początkowe wynagrodzenie godzinowe na poziomie 14-15 złotych brutto
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • transport do miejsca pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.